caribous انتقال هندوانه بارهندوانه مشکوک

caribous: انتقال هندوانه بارهندوانه مشکوک بهادرآباد پلیس جاساز مواد

گت بلاگز اخبار اجتماعی جزییات از زبان بطحایی ، موافقت آموزش و پرورش جهت تعطیلات ۱۴روزه مدارس در زمستان

بطحائی در جمع خبرنگاران گفت: ما موافق تعطیلی دوهفته تعطیلات زمستانی‌ مدارس هستیم و‌ تلاش می‌کنیم آن را در امسال اجرایی کنیم. 

جزییات از زبان بطحایی ، موافقت آموزش و پرورش جهت تعطیلات ۱۴روزه مدارس در زمستان

موافقت آموزش و پرورش جهت تعطیلات ۱۴روزه مدارس در زمستان / جزییات از زبان بطحایی

عبارات مهم : آموزش

بطحائی در جمع خبرنگاران گفت: ما موافق تعطیلی دوهفته تعطیلات زمستانی مدارس هستیم و تلاش می کنیم آن را در امسال اجرایی کنیم.

محمد بطحائی وزیر آموزش و پرورش صبحگاه امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت راجع به تعطیلات زمستانی دانش آموزان اظهار داشت: جهت تعطیلات زمستانی با سایر دستگاه های ذی ربط هماهنگ هستیم بر همین اساس دو هفته تعطیلی بین سال تحصیلی را دنبال می کنیم ولی احتمالا شروع و خاتمه سال تحصیلی دستخوش تغییراتی خواهد شد.

وی افزود: البته این عنوان احتمالا به مصوبه مجلس نیاز داشته باشد. اگر نیازمند تصویب مجلس باشد آن را به مجلس ارسال می کنیم.

جزییات از زبان بطحایی ، موافقت آموزش و پرورش جهت تعطیلات ۱۴روزه مدارس در زمستان

وزیر آموزش و پروروش خاطرنشان کرد: ما موافق تعطیلی دوهفته تعطیلات زمستانی مدارس هستیم و تلاش می کنیم آن را در امسال اجرایی کنیم.

بطحائی در مورد تجمع فرهنگیان در برابر شرکت برنامه و بودجه و بازداشت عده ای از آنها، گفت: مراسم به مانند هر سال برگزار شده است که البته کم ملاحظه گی بعضی همکاران من امسال وجود داشت لیکن شرایط مناسبی جهت برگزاری این تجمع فراهم نبود. بعضی تشکل ها نیز جلساتی با حضور نماینده های وزارت آموزش و پرورش داشتند و پرسشها خود را آنجا مطرح کردند.

بطحائی در جمع خبرنگاران گفت: ما موافق تعطیلی دوهفته تعطیلات زمستانی‌ مدارس هستیم و‌ تلاش می‌کنیم آن را در امسال اجرایی کنیم. 

وزیر آموزش و پرورش افزود: ولی به هر حال ضرب و شتم معلمان در هفته معلم کار پسندیده ای نیست البته به من گزارش داده اند در آن تجمع عده ای غیرمعلم نیز حضور داشتند و شعارهای غیرصنفی می دادند که ربطی به معلمان نداشت. به هر حال از معلمان بازداشتی فقط یک نفر در بازداشت مانده است و بقیه آزاد شدند که ما در حال مشورت جهت آزادی این فرد هستیم.

واژه های کلیدی: آموزش | تعطیلی | معلمان | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs