caribous انتقال هندوانه بارهندوانه مشکوک

caribous: انتقال هندوانه بارهندوانه مشکوک بهادرآباد پلیس جاساز مواد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بازیکنان تیم ملی فلسفه سرمربی را می‌شناسند/ زور ازبک‌ها به ما نمی‌چربد ، استیلی

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به علت ثبات کی‌روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران همه بازیکنان فلسفه او را به خوبی می‌دانند. 

بازیکنان تیم ملی فلسفه سرمربی را می‌شناسند/ زور ازبک‌ها به ما نمی‌چربد ، استیلی

استیلی: بازیکنان تیم ملی فلسفه سرمربی را می شناسند/ زور ازبک ها به ما نمی چربد

عبارات مهم : ایران

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به علت ثبات کی روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران همه بازیکنان فلسفه او را به خوبی می دانند.

حمید استیلی در گفت وگو با فارس در خصوص دیدار فردا شب کشور عزیزمان ایران و ازبکستان و در پاسخ به این پرسش که آیا قبل از این دیدار هم می توان گفت افزایش تیم ملی کشورمان به جام جهانی قطعی شده است است یا خیر، گفت: قطعاً تا زمانی که بازی نکرده ایم حداقل روی کاغذ صعودمان قطعی نشده ولی دور از انتظار نیست که بتوانیم جهت نخستین بار در تاریخ فوتبال کشور عزیزمان ایران دومین افزایش پیاپی را تجربه کنیم.

بازیکنان تیم ملی فلسفه سرمربی را می‌شناسند/ زور ازبک‌ها به ما نمی‌چربد ، استیلی

وی ادامه داد: به خاطر درایت فدراسیون فوتبال و ثباتی که در کار کی روش و حفظ این مربی به وجود آمد که به واسطه آن امروز کی روش 6 سال را در فوتبال کشور عزیزمان ایران سپری می کند؛ همه این ها باعث شده است تا تیم ما بعد از سالیان سال با شرایط خوب و خیلی سریعتر از موعد مقرر راهی جام جهانی شود.

استیلی گفت: جهت بازی فردا شب برابر ازبکستان این شرایط وجود دارد که بتوانیم با حمایت پرشور و حداکثری هواداران کار را تمام کنیم تا ضمن افزایش به جام جهانی، 2 بازی نهایی گروه برایمان حکم بازی تشریفاتی را داشته باشد و آن وقت با نگاهی تدارکاتی به این دیدارها بتوانیم از بازیکنان جوان و کم تجربه تر بهره بگیریم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به علت ثبات کی‌روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران همه بازیکنان فلسفه او را به خوبی می‌دانند. 

بازیکن اسبق تیم ملی در مورد شرایط تیم ملی ازبکستان یادآور شد: در این چند سال شرایط تیم ملی کشور عزیزمان ایران بسیار بهتر شده است ولی ازبک ها هم بدون کار ننشسته و آنها هم رشد خوبی داشتند. شاید در بازی گذشته مقدماتی جام جهانی روی یک ضربه ایستگاهی ما را در پایتخت کشور عزیزمان ایران شکست دادند ولی این علت نمی شود که ازبکها پر قدرت تر از تیم ملی کشور عزیزمان ایران باشند و زورشان به ما بچربد، هرچند که در آن بازی هم تیم ملی در زمین بهتر بود ولی ازبکستان نتیجه گرفت.

استیلی افزود: الان هم شرایط معنوی و روانی تیم خوب است ضمن اینکه کی روش و بازیکنان هم به خوبی حریف را آنالیز کرده و می شناسند و از سوی دیگر کادر فنی نیز آشنایی خوبی از آمادگی معنوی و جسمانی بازیکنان خودمان دارد و با این پتانسیلی که داریم دور از انتظار نیست که بازی را ببریم. تیم ملی این روزها از بازیکنان جوان و خوبی بهره می برد که از جمله آنها می توان به لژیونرها اشاره کرد که روز به روز در حال پیشرفت و بهتر شدن هستند.

وی در مورد اینکه اگر تیم ملی در 3 بازی باقیمانده گل نخورد یک رکورد استثنایی جهت فوتبال کشور عزیزمان ایران به دست خواهد آمد، گفت: فلسفه کاری کی روش در این چند سال این چنین بوده که تیم ملی ابتدای امر گل نخورد و هم اینکه تمامی بازیکنان خیلی خوب در کارها دفاعی شرکت کنند. این عنوان هم به خاطر ثبات کی روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران است و باعث شده است تا همه بازیکنان فلسفه او را به خوبی بدانند. در این بین عالی ترین فاکتور تیم ملی این است که همه در کار گروهی شرکت می کنند.

بازیکنان تیم ملی فلسفه سرمربی را می‌شناسند/ زور ازبک‌ها به ما نمی‌چربد ، استیلی

سرمربی سابق پرسپولیس راجع به اینکه کی روش تمامی کادر فنی و آنالیز تیم ملی را پرتغالی کرده هست، گفت: بعضی چیزها همه جای دنیا وجود دارد و شاید یکسری پرسشها از ضعف مدیریت باشد. هر چیزی باید جای خودش باشد. نمی شود مدیر رسانه ای تیم ملی هم پرتغالی باشد و این از ضعف مدیریت فدراسیون است.

وی گفت: درست است که باید همه جور امکانات را جهت موفقیت تیم ملی یک کشور در اختیار کادر فنی قرار داد ولی یک مربی هم باید در حد وظایفش واکنش‌ها کند. اینکه با استفاده از مربیان ایرانی در کنار کی روش بتوانیم یک کلاس درس را جهت آنها فراهم کنیم، هیچ شکی نیست ولی حتماً ضعف مدیریت است که کار را به اینجا کشانده و این اشتباهات امروز در تیم ملی به وجود آمده است.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | بازیکنان | جام جهانی | ازبکستان | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs