caribous انتقال هندوانه بارهندوانه مشکوک

caribous: انتقال هندوانه بارهندوانه مشکوک بهادرآباد پلیس جاساز مواد

بازی با کشور عزیزمان ایران آینده ما را در جام جهانی مشخص می‌کند/ این دیدار به منزله فینال است ، ایسکو

هافبک تیم ملی اسپانیا و عضو کلوب رئال مادرید دیدار با کشور عزیزمان ایران را تعیین کننده آینده آنها در جام جهانی روسیه عنوان کرد. ایسکو: بازی با کش..

ادامه مطلب

جهانبخش، شگفتی‌ساز تیم ملی در جام جهانی

سایت ایتالیایی توتو مرکاتو از هافبک ایرانی به عنوان شگفتی ساز احتمالی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه نام برد. جهانبخش، ..

ادامه مطلب

همه چیز جهت یک جام جهانی خوب آماده است ، آغاز مراسم قرعه کشی جام جهانی / پوتین

مراسم قرعه کشی مسابقه های فوتبال جام جهانی 2018 روسیه در حالی شروع شد که نماینده فوتبال کشور عزیزمان ایران نیز به عنوان یکی از 32 تیم شرکت کننده در این مر..

ادامه مطلب

2 سال ممنوعیت از رانندگی جهت فوتبالیست مشهور

وین رونی که سه هفته پیش به علت رانندگی در حالت مستی دستگیر شده است بود امروز در دادگاهی که در رابطه با همین عنوان تشکیل شده است بود، شرکت کرد. 2 ..

ادامه مطلب

مسئله بزرگ تیم ملی فوتبال سوریه در پلی آف

تیم ملی فوتبال سوریه جهت میزبانی دیدار برابر استرالیا به مسئله خورده است و هنوز معلوم نیست که چه کشوری میزبان بازی‌های آنها در پلی آف خواهد بود.  ..

ادامه مطلب

حکم ژوزه به زودی صادر می شود

باشگاه پرسپولیس منتظر است تا حکم مربوط به محکومیت این کلوب در پرونده مربوط به سرمربی اسبق سرخپوشان پایتخت صادر شود. حکم ژوزه به زودی صادر می ..

ادامه مطلب

جدایی ناگهانی کاوه رضایی از استقلال(عکس)

مهاجم تاثیرگذار فصل اخیر استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران در اقدامی غیر منتظره اعلام کرد راهی فوتبال اروپا شده است است. جدایی ناگهانی کاوه رضایی ..

ادامه مطلب

بازیکنان تیم ملی فلسفه سرمربی را می‌شناسند/ زور ازبک‌ها به ما نمی‌چربد ، استیلی

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: به علت ثبات کی‌روش در فوتبال کشور عزیزمان ایران همه بازیکنان فلسفه او را به خوبی می‌دانند.  استیلی: بازیکنان تیم ملی ..

ادامه مطلب

کریس ۶۰۰ گله شد

دیشب در فینال لیگ قهرمانان اروپا، یوونتوس ورئال مادرید جهت کسب تاج قهرمانی قاره سبز به مصاف هم رفتند. کریس ۶۰۰ گله شد عبارات مهم : اروپ..

ادامه مطلب